Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

UROCZYSTE ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 21.06.2018
22 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 poprzedzone mszą świętą w kościele o godzinie 8.30. Następnie uczniowie przejdą do szkoły, gdzie zostaną rozdane świadectwa i nagrody.
czytaj dalej na temat: UROCZYSTE ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO

ŚWIĘTO RODZINY

Utworzono dnia 10.06.2018

10 czerwca na boisku szkolnym odbyła się uroczystość - Święto Rodziny. To wielkie wydarzenie w życiu naszej szkoły, na które zaprosiliśmy władze gminy, rodziców oraz mieszkanców Rozkopaczewa i okolic. Uczniowie poszczególnych klas przygotowali tańce, piosenki i wiersze. Rodzice przygotowali dla dzieci ciepłe kiełbaski, lody i słodycze. W wolnej chwili można było skorzystać ze zjeżdżalni, skorzystać z salonu urody oraz obejrzeć występ cyrku ,,Luna". Do późnych godzin wieczornych trwały rozgrywki sportowe. Uczniowie zmęczeni ale zadowoleni wracali do domu.

czytaj dalej na temat: ŚWIĘTO RODZINY

POLONEZ-BICIE REKORDU

Utworzono dnia 08.06.2018

8 czerwca uczniowie naszej szkoły zatańczyli na boisku poloneza. Wybrani uczniowie wzięli  udział w biciu rekordu.Uczniowie z klas V-VII w uroczystych strojach do muzyki z ,,Pana Tadeusza" zatańczyli narodowy taniec Polski.

czytaj dalej na temat: POLONEZ-BICIE REKORDU

WYCIECZKA DO BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO

Utworzono dnia 25.05.2018

23 maja uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę w Bieszczady. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy najwiekszą zaporę wodną w Polsce-zaporę na Solinie, która ma ponad 60 metrów długości. Niezwykłym przeżyciem był rejs statkiem po jeziorze Solińskim, gdzie...

czytaj dalej na temat: WYCIECZKA DO BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO

UROCZYSTE POSADZENIE DĘBU NIEPODLEGŁOŚCI

Utworzono dnia 09.05.2018

9 maja, na terenie naszej szkoły został posadzony dąb-symbol wytrwalości, niesmiertelności, chwaly i honoru  z okazji 100-lecia odzyskania niepodleglości przez państwo polskie. Na uroczystosc zostali zaproszeni: pan burmistrz - Józef Gruszczyk, pani sekretarz- Sylwia Szczepanska,...

czytaj dalej na temat: UROCZYSTE POSADZENIE DĘBU NIEPODLEGŁOŚCI

POŻEGNANIE BYŁEGO DYREKTORA STANISŁAWA GREGUŁY

Utworzono dnia 16.04.2018

"Śmierć to jest nieobecność w wielu miejscach na raz..."  Ryszard Marek Groński     

     14 kwietnia 2018 roku pożegnaliśmy długoletniego wychowawcę wielu pokoleń, nauczyciela i byłego dyrektora Szkoły Podstawowej w...

czytaj dalej na temat: POŻEGNANIE BYŁEGO DYREKTORA STANISŁAWA GREGUŁY

WARSZTATY KULINARNE-SMAKI OSTROWA LUBELSKIEGO I OKOLIC

Utworzono dnia 22.03.2018

21 marca, w naszej szkole odbyły się warsztaty kulinarne na które zostali zaproszeni goscie z Urzędu Miasta i Gminy oraz uczniowie klas trzecich wszystkich szkół w naszej gminie wraz ze swoimi opiekunami oraz dyrektorami. Na początku uczniowie poszczególnych szkół zaprezentowali potrawę regionalną, przygotowany okrzyk, piosenkę oraz hasło.Po prezentacjach uczniowie naszej szkoly uświetnili uroczystość przedstawiając skecze, piosenki a także ,,Taniec mioteł". Nastepnie poszczególne drużyny przystapiły do rozwiazania krzyżówki i wykonania sałatki wielowarzywnej. Podczas pracy panie z zespolu spiewaczego ,,Rozkopaczewianki" przybliżyły nam  dawne czasy śpiewając piosenki. Wszystkie drużyny sprawnie poradziły sobie z zadaniami konkursowymi. Nagrodą dla wszystkich drużyn, dyrektorów szkół,  wychowawców oraz gości zaproszonych był kulinarny upominek.

czytaj dalej na temat: WARSZTATY KULINARNE-SMAKI OSTROWA LUBELSKIEGO I OKOLIC

POKAZY FIZYCZNE

Utworzono dnia 15.03.2018

15 marca oodbyły się pokazy fizykochemiczne.Uczniowie mogli zobaczyć zjawisko powstawania chmur, właściwości ciekłego azotu a także doświadczyć wspóldziałania pólkul mózgowych. Niektórzy brali czynny udział w ciekawych doświadczeniach.

czytaj dalej na temat: POKAZY FIZYCZNE

KONKURS FINANSOWY ,,BAKCYL"

Utworzono dnia 15.03.2018

13 marca dwoje uczniow naszej szkoły przystąpiło do konkursu o finansach. Zadania do rozwiązania okazały sie niełatwe. Trzeba było wykazać się znajomością bankowości, nadzorowaniem finansów a także wykonać obliczenia procentowe. Z tymi ostatnimi nasi uczniowie poradzili sobie szybko. Około 500 grup w kraju przystapiło do konkursu, nasi uczniowie  zajęli miejsce w II setce.

czytaj dalej na temat: KONKURS FINANSOWY ,,BAKCYL"

ŚWIĘTO KOBIET

Utworzono dnia 07.03.2018

8 marca, w naszej szkole obchodzilismy Święto Kobiet. Uczniowie klasy VI przgotowali uroczystą akademię przedstawiając scenki kabaretowe z życia kobiet. Młodsze klasy recytowały wiersze a także śpiewały piosenki. Szkolny chór uświetnił uroczystość śpiewając piosenki o...

czytaj dalej na temat: ŚWIĘTO KOBIET

ŚWIĘTO KOBIET

ŚWIĘTO KOBIET

ZABAWA CHOINKOWA

ZABAWA CHOINKOWA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

JASEŁKA

JASEŁKA

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

ZDROWE ŚNIADANIE

ZDROWE ŚNIADANIE

POLESKI PARK NARODOWY

POLESKI PARK NARODOWY

KONKURS MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZY

KONKURS MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZY

Święto Kobiet

Święto Kobiet

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2015

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2015

DZIEŃ NAUCZYCIELA

DZIEŃ NAUCZYCIELA

JASEŁKA

JASEŁKA

ZABAWA ANDRZEJKOWA

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa

Dzień Babci i Dziadka 2014

Dzień Babci i Dziadka 2014

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Maj 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 15

W poprzednim tygodniu: 37

W tym miesiącu: 98

W poprzednim miesiącu: 185

Wszystkich: 8606